JUST přichází z přírody

MŮJ PŘÍBĚH

Milí zákazníci,

dovoluji si Vám napsat svůj krátký příběh o tom, jak jsem se dostala k produktům JUST/Nahrin a od nich k pozici organizátorky společnosti JUST CS spol. s r.o.

Poprvé jsem se o produktech značky JUST a Nahrin dozvěděla v roce 2006, kdy mi byl doporučen na bolavé bříško pro mou dceru Tymiánový krém. Trvalo několik týdnů, než se ke mně krém dostal. Byl úžasný a vydržel mi několik let :o)

Mezitím uběhlo sedm let. V roce 2013 se mi narodila druhá dcera, která byla častěji nemocná. Moje cesta s JUSTem se opět spojila. Přemýšlela jsem, jak bych mohla na mateřské ušetřit a přitom si dovolit tyto skvělé produkty. Má velmi dobrá kamarádka mi nabídla možnost registrace a já jsem nejistě souhlasila. Netušila jsem však, že se mi otevřou dveře do světa bylinek, vůní, prevence, výhod, možností, příležitostí, školení a příjemného kolektivu stejně naladěných lidí. Stala jsem se Jusťačkou tělem i duší. Začala jsem šířit své nadšení mezi kamarády, známé i rodinu. Svého rozhodnutí dodnes nelituji.

V roce 2018 jsem získala první poradkyně. V září 2019 jsem se posunula na pozici vedoucí týmu a do tří měsíců jsme s mými poradkyněmi vybudovaly skvělý tým, s nímž jsem se v prosinci 2019 stala organizátorkou. Tato pozice je pro mne odměnou. 

JUST je pro mne pomoc druhým, práce s lidmi, závislost, láska, relax od povinností, zábava i zodpovědná práce. Zdroj krásných zážitků, příležitost k cestovaní, vzniku nových přátelství i prožívání hlubokých emocí. JUST prostě miluji ❤

Zakládám si na profesionálním přístupu k zákazníkovi, jeho spokojenosti a na rychlé komunikaci.

Cokoliv budete potřebovat, vyřídím Vaši  objednávku obratem (osobně - ZAVOLEJTE MI nebo online - KLIKNĚTE v levo na ONLINE OBJEDNÁVKU), zprostředkuji Vám registraci a budu Vám na cestě s Justem inspirací (KLIKNĚTE v levo na REGISTRACE), neváhejte se na mne a můj tým obrátit.

Jsem tu pro Vás.